این بیانیه چندان جسورانه نیست که جراحی پلاستیک را جریان اصلی بدانیم. مزایای زیبایی که یک جراح پلاستیک می تواند ارائه دهد دیگر به شایعات بی سر و صدا در مورد افراد مشهور تعلق نمی گیرد. مردم معمولاً میل شدیدی دارند که به بهترین شکل ظاهر شوند و جراحی پلاستیک قطعا روند رو به رشدی است.

داده های منتشر شده در سال 2006 از انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، محبوبیت جراحی پلاستیک را نشان می دهد. بر اساس بررسی های ASPS، نزدیک به 11 میلیون عمل جراحی پلاستیک در سال 2006 انجام شد. این افزایش 7 درصدی نسبت به سال 2005 است.

یافته های ASPS نشان می دهد که پنج روش برتر جراحی پلاستیک برای سال 2006 عبارتند از:

بزرگ کردن سینه (329000)
جراحی بینی (307000)
لیپوساکشن (303000)
جراحی پلک (233000)
تامی تاک (146000)
جالب است که دلایل محبوبیت فزاینده جراحی پلاستیک را در نظر بگیریم. مقاله‌ای در دسامبر 2006 در USA Today به بررسی جراحی پلاستیک در میان بچه‌های پرفروش پرداخت. این جمعیت معروف به سن بازنشستگی نزدیک می شود که به ناچار شامل برخی از چین و چروک ها و افتادگی می شود. برخی از افرادی که در حال رشد هستند تصمیم می‌گیرند پول خود را صرف عمل‌های زیبایی کنند.
If you treasured this article therefore you would like to be given more info relating to مرکز مام للعقم nicely visit the web page.
یو اس ای تودی گزارش داد که بسیاری از بچه های پرتغالی به سبک زندگی فعال و مناسب پایبند هستند و برای برخی از آنها این شامل تلاش برای حفظ ظاهر جوان است. این در مورد این است که بخواهند به همان اندازه که احساس می کنند جوان و قوی به نظر برسند.

از آنجایی که تعداد زیادی از افراد در حال رشد هستند، علاقه فزاینده آنها به جراحی پلاستیک یکی از عوامل افزایش مراجعه به جراحان پلاستیک است. نسلی که زمانی بر فرهنگ جوانان تسلط داشت هنوز هم می خواهد جوان به نظر برسد. و اگر آنها فکر می کنند که روش های جراحی پلاستیک می تواند به سبک زندگی آنها کمک کند، بسیاری مایل به انجام آن هستند.

جدای از جمعیت پیر، عامل دیگری پشت محبوبیت جراحی پلاستیک وجود دارد. این به سادگی در دسترسی رو به رشد جراحی پلاستیک و آگاهی از مزایای زیبایی است که جراحی پلاستیک بورلی هیلز می تواند ارائه دهد. هنگامی که افراد تحت عمل جراحی پلاستیک قرار می‌گیرند، اثر موج‌دار در سراسر جمعیت رخ می‌دهد. با افزایش تعداد افراد جراحی پلاستیک، دوستان و بستگان خود را در معرض جراحی پلاستیک و امکانات آن قرار می دهند. این احساس نادری نیست که یک زن بخواهد یک “تغییر مامان” داشته باشد یا خیر. اما برای آن دسته از زنانی که به آن فکر می کنند، جراحی پلاستیک در حال حاضر بسیار قابل دسترس است زیرا جراحان پلاستیک واجد شرایط زیادی در سراسر کشور مشغول به کار هستند. این یک تخصص پیشرو است که در واقع توسط پزشکان دنبال می شود.

اگرچه جراحی پلاستیک در دسترس و محبوب است، اما به این معنی نیست که تغییر چیزی در مورد ظاهر شما مشکلات شما را در زندگی حل می کند. مطمئناً در این ضرب المثل حقیقتی وجود دارد که می گوید اگر خوب به نظر برسید احساس خوبی خواهید داشت، اما خوب به نظر رسیدن به این معنی نیست که زندگی خوب خواهد شد. اگر تصمیم دارید با یک جراح پلاستیک در مورد ویژگی بدن خود که دیگر از آن راضی نیستید مشورت کنید، آماده باشید که انگیزه های خود را برای جراحی پلاستیک به شیوه ای صریح در میان بگذارید. یک جراح پلاستیک با اخلاق و آموزش دیده به طور کامل دلایل هر کاندید برای جراحی را ارزیابی می کند تا مطمئن شود که تصمیم او بر اساس یک چشم انداز مناسب و سالم است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top